Kizia Mizia

Kizia Mizia. Kot wspaniały. ❤ Buraska w białych skarpetach. Niby niepozorna i nieśmiała.
Nie podejdzie do Was od razu. Spróbujcie jednak przysiąść na chwilę w fotelu. W minutę będzie na Waszych kolanach domagając się miziania. Stąd zresztą jej imię. 🙂
Prosi o uwagę na swój własny sposób. Jesteśmy pewni, że chciałaby spać pod kołdrą! Ulubione rozrywki Kizi Mizi to siedzenie w oknie, oglądanie ptaków i czekanie na człowieka aż zasiądzie w fotelu. Ewentualnie pogoń za ogromną myszą. 🙂
Dogaduje się z innymi kotami ale trzyma lekki dystans. Ostatnia podchodzi do miski. Wydaje się mieć nadzieję, że człowiek przygotuje miseczkę z karmą tylko dla niej. Jest łagodnym, pięknym kotem, który skradnie Wasze serce.
Spotkajcie się z Kizią Mizią w naszej kociarni! ❤
Kotka jest zabrana z tego samego miejsca co Kumpel, powstawał tam plac budowy i zagrażało to ich życiu.
Podejrzewamy, że Kizia Mizia miała kiedyś dom. Podczas wizyty u weterynarza w celu wykonania zabiegu sterylizacja okazało się, ze już go miała. Niestety nie znamy jej historii i nie wiemy do końca, dlaczego została bezdomna.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Joe
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Luka
2 lata
Więcej
Diuna
11 miesięcy
Więcej
Bibi
1 rok 4 miesiące
Więcej