Kizia Mizia

Kizia Mizia. Kot wspaniały. ❤ Buraska w białych skarpetach. Niby niepozorna i nieśmiała.
Nie podejdzie do Was od razu. Spróbujcie jednak przysiąść na chwilę w fotelu. W minutę będzie na Waszych kolanach domagając się miziania. Stąd zresztą jej imię. 🙂 Prosi o uwagę na swój własny sposób. Jesteśmy pewni, że chciałaby spać pod kołdrą!
Ulubione rozrywki Kizi Mizi gdy mieszkała w kociarni to siedzenie w oknie, oglądanie ptaków i czekanie na człowieka aż zasiądzie w fotelu. Ewentualnie pogoń za ogromną myszą. 🙂 Dogadywała się z innymi kotami w kociarni,  ale trzymała lekki dystans. Ostatnia podchodziła do miski. Jakby miała nadzieję, że człowiek przygotuje miseczkę z karmą tylko dla niej.
Jest łagodnym, pięknym kotem, który skradnie Wasze serce.
Od listopada 2022 roku, Kizia zamieszkała w domu tymczasowym.
Na zdjęciach i na filmikach TU możecie zobaczyć Kizię chyba w jej najbardziej ulubionym środowisku. 🙂 Blisko człowieka. <3
Jej koleżanka z kociarni Jurata znalazła dom i Kizia jako „tymczasek” przeniosła się razem z nią.
W domu tymczasowym była z początku nieśmiała i z dużą ostrożnością podchodząca do obcych. Potrzebuje chwili, żeby poznać i zaufać człowiekowi.
Ale jak już to zrobi, to oddaje całą siebie. ❤ Dała się poznać jako niesamowita przylepka. Wystarczy na chwilę usiąść i już Kizia siedzi na kolanach.
Uwielbia zasypiać w objęciach człowieka, który drapie ja po policzkach. Tam lubi najbardziej. Wtedy włącza głośny traktorek. Jest bardzo łagodnym kotkiem. Nie syczy, nie drapie, nie gryzie. Nawet nie chodzi po meblach czy blatach. Raczej nie jest aktywnie biegającym i bawiącym się kotem. To kot, który lubi na kanapie wylegiwać się obok człowieka, nawet do 10tej. 😄
Jest płochliwa przy dzieciach, zdecydowanie woli spokój.
Inne koty są jej obojętne, ale raczej wolałaby mieć człowieka tylko dla siebie.
 
Kizia Mizia czeka na kogoś kto ją pokocha. Mamy nadzieję, że ktoś wypatrzy tę cudowną koteczkę.
To tak proludzkie stworzenie, że aż się prosi by była czyimś ukochanym i rozpieszczonym mruczkiem. Kotka jest zabrana z tego samego miejsca co wypłoszek Kumpel, powstawał tam plac budowy i zagrażało to ich życiu.
Podejrzewamy, że Kizia Mizia miała kiedyś dom. Podczas wizyty u weterynarza w celu wykonania zabiegu sterylizacja okazało się, ze już go miała.
Niestety nie znamy jej historii i nie wiemy do końca, dlaczego została bezdomna.

Koty do adopcji

Klara
5 lat
Więcej
Anabel
2 lata
Więcej
Mruczuś
4 lata
Więcej
Black
3 lata
Więcej