Lesio

Lesio został złapany przez naszych wolontariuszy w podpoznańskiej miejscowości, gdzie 2 lata temu rozmnożyła się kotka, i rok później jej dzieci. Lesiu jest kolejnym pokoleniem bezdomnych kotków, które urodziły się tego lata 🙁. Gdyby 2 lata temu kotkę wykastrowano, nie byłoby teraz całej tej ferajny, która nie ma swojego miejsca na świecie🙁. Siostra Lesia, która została złapana razem z nim, niestety nie przeżyła, była zbyt mała, zbyt chuda i chora, by walczyć 🙁. Lesio też przyjechał bardzo chory i słaby. Męczył go koci katar, zmora malutkich kociąt, która często odbiera im wzrok albo i życie…

Ale to już przeszłość😊. Walka o jego zdrowie powiodła się. Dziś Lesio jest zdrowym i dziarskim kociakiem gotowym do adopcji.

Jest małym łobuzem❤️. Rezolutnym i wiedzącym czego chce:) Zapowiada się na kiciusia z charakterkiem:) Potrafi się wyrywać i drzeć mały pyszczek, kiedy mu się coś nie podoba:) Rwie się do ludzi, jak tylko kogoś zobaczy, natychmiast zaczyna go nawoływać ze swojego boksu cieniutkim głosikiem. Jest bardzo towarzyski. Lubi być głaskany i przytulany, lubi być na rękach – ale tak najbardziej to lubi wdrapać się na ramiona człowieka i tam odprawiać czułości, co widać na zdjęciach😊. Jest przesłodki, przylepny, milutki.

Oczywiście uwielbia też zabawy i zabawki – piłeczki i myszki. Przed nim czas dziecięcych kocich szaleństw i poznawania świata. Jest bardzo ciekawski i wszędobylski, rozpiera go energia, wsadza wszędzie swój ciekawski nosek, biega, rozrabia.

Bura kruszynka szuka odpowiedzialnego domu, najlepiej z innym przyjaznym kotem/kotami.💖

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

 

Koty do adopcji

Figa
5 lat
Więcej
Flora
5 lat
Więcej
Rudi
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Lia
8 lat
Więcej