Lorka

Szukamy domu (tymczasowego lub stałego) dla Lorki!
Lorka to dwuletni energiczny kocurek o dość żywiołowym temperamencie. Jak każdy kot lubi zabawy i pogonie za piłkami, wędkami i myszkami. Jego ulubioną rozrywką są zapasy z pluszowym szczurem.
Lorka jest bardzo ciekawski i odważny. To typowy jedynak i indywidualista. Zawsze jest w centrum uwagi. Kocha towarzystwo człowieka, ale wszelkie kontakty z nim muszą odbywać się na jego zasadach. Nie można mu narzucać się z pieszczotami. Gdy sam będzie chciał być głaskany z pewnością przyjdzie, położy się obok człowieka i będzie prosił o mizianie.
Kocurek jest bardzo wrażliwy. Źle działają na niego wszelkie zmiany – staje się nerwowy i może wtedy rzucić się na nogi lub ręce opiekuna. Lorka wymaga stałego i przewidywalnego trybu dnia, częstych posiłków, przestrzeni dla siebie.
To nie jest kot, którego można wziąć na kolana, głaskać i tulić.
Lorka nie jest łatwym kotem, dlatego szukamy dla niego doświadczonych i odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą w stanie zapewnić mu spokój. Wiemy, że znalezienie takich ludzi graniczy z cudem, ale próbować musimy. Ten kot w pełni zasługuje na to!
Z uwagi na pewne agresywne zachowania kot nie może trafić on do domu z dziećmi. Niewskazane jest też, aby w domu były inne zwierzęta.
Kocurek jest wykastrowany i odrobaczony. Ma wszczepiony chip. Miał wykonane szczepienia i badania. Posiada książeczkę zdrowia.
Zainteresowanych przygarnięciem kota prosimy o kontakt telefoniczny, maila lub wiadomość prywatną.
KONTAKT:  694 205 699

Koty do adopcji

Stachu
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Olaf i Elza
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Giza
2 lata
Więcej
Luka
3 lata
Więcej