Luna

Domu szuka kotka Luna. Luna około 2 letnia kotka, która przez długi czas po znalezieniu wygladała jak miniaturka – wyrosła mimo wszystko na dużą kocicę .Jest trochę nieśmiała i płochliwa ale urocza i niezależna. Jej historia opisana jest poniżej.
„Luna – jedyna, której udało się przeżyć z miotu dzikiej, podwórkowej kotki. Lunę przyprowadziła jej mama na miejsce, gdzie zawsze dokarmiam koty.
Kicia była na wpół dzika, nieufna, wystraszona, ale bardzo głodna, więc podeszła i zjadła. Tak było przez dwa dni, potem mama odeszła, uznała chyba, że mała da sobie już radę, ale małe, 2 miesięczne kocie dziecko nie umiało samodzielnie żyć. Zobaczyłam ją wieczorem, a właściwie usłyszałam rozpaczliwy koci płacz rozlegający się spod krzaka, padał deszcz, było zimno, nachyliłam się i zobaczyłam małe, trzęsące się z zimna stworzonko o pięknym, płowym, niemal wilczym umaszczeniu.
Czy mogłam zostawić to kocie dziecko na pewną śmierć? „

Dzięki Ani Luna znalazła domek tymczasowy , teraz koteczka już jest całkiem sporą panną.
Luna czeka na dobry domek, może ktoś zechce przygarnąć takie kocie zjawisko, które odwzajemni się ogromną miłością i wdzięcznością przepełniającą jej kocie serduszko.

Koty do adopcji

Clyde
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Cherry
3 lata
Więcej
Dziurka
2 lata
Więcej
Fifąż
5 miesięcy
Więcej