Missy

Maluchy stracą dom tymczasowy więc pilnie szukamy dla nich kochającej rodziny, albo choćby tymczasowego miejsca.
Czy spadł Ci cukier? Oto ratunek – kilka kilogramów czystej słodyczy melduje się posłusznie! Billy i Missy to kocie rodzeństwo i chcielibyśmy zażartować, że są jak każde rodzeństwo (brojenie, kłótnie nad miską i walka o najlepsze miejsce do spania), ale szczerze – to koty tak grzeczne, że podejrzewamy je o bycie psami w bardzo przekonującym przebraniu!
– Billy jest kocurkiem uwielbiającym noszenie na rękach (kto z nas nie marzy o takim kocie?), kiedy czuje dotyk człowieka, od razu zamienia się w prawdziwy traktor! Po prostu nigdy nie ma dość bycia noszonym, co poza tym, że jest niesamowicie miłe, pozytywnie wpłynie na Twoją kondycję! A najlepsze jest to, że Billy zaniesiony np. do sypialni, położy się grzecznie i będzie Ci towarzyszył do samego rana smacznie pochrapując.
– Missy z kolei nie ma sobie równych w kategorii „kot uwielbiający głaskanie” (potwierdza to szereg odznaczeń i dyplomów od obecnych opiekunów). Missy nie pozwoli, by Twoje ręce leżały bezczynnie, gdy w pobliżu jest ta urocza kotka! Oczywiście, podobnie jak brat, jest wzorem poczciwości, a jedyne współzawodnictwo, które uznają to to o uwagę człowieka (ok, i trochę przy miseczkach).
To urocze rodzeństwo, gdy byli jeszcze małymi kulkami pluszu, przeszło koci katar, którego następstwem jest brak oczka u Missy i plamka na oku Billy’ego. Nie jest to jednak coś, co przeszkadza w ich codziennych poczynaniach. Missy i Billy od zawsze są razem więc szukamy im domu chętnego przyjąć ten rozkoszny 2-pak.
Wszyscy mówią „jedzcie warzywa”, a często zapominamy jak ważny jest cukier – my polecamy go w takiej formie.

Koty do adopcji

Drakon
10 lat
Więcej
Jadzia
7 lat
Więcej
Luna
3 lata
Więcej
Szafirek
2 lata
Więcej