Stenia

Dobrego domu szuka 2,5-letnia Stenia

Stenia na swój dom czeka już bardzo długo – ponad rok. Nikt jakoś nie zakochał się w tej koteczce… Na szczęście niedawno trafiła do domu tymczasowego, w którym wreszcie odżyła.

Stenia to prawdziwa dama i ostoja spokoju.

Było jej dobrze jako kociej jedynaczce – lubi być najważniejsza i w centrum uwagi, ale dogada się też z łagodnym kotem. W domu tymczasowym stworzyła zgrany duet z rocznym Iryskiem – wspólnie bawią się i ganiają, a potem odpoczywają w swoim towarzystwie (może ktoś zechciałby adoptować tę dwójkę razem? Ale nie jest to warunek). Stenia może być jedynaczką albo dołączyć do innego kota, byle łagodnego, bowiem ma charakterek i nie da sobie w kaszę dmuchać. Dama potrafi stawiać granice.

Czasem odzywa się w niej jeszcze mały dzieciak i z chęcią rzuca się w wir zabawy.

Nie lubi być brana na ręce, ale swojego człowieka potrafi długo nie odstępować na krok. Nie narzuca się jednak swoją osobą. Powracających domowników wita w progu. Wyraźnie lubi kobiety, nawet nieznane Akceptuje dzieci.

Nauczona czystości, potrafi przestrzegać zasad panujących w domu.

Stenia jest wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona, testy na Fiv/Felv ma ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji: an2p@o2.pl, telefon 515 381 838

Stenia jest podopieczną Fundacji dla Zwierząt Animalia w Poznaniu

Ostateczna decyzja o adopcji należy do wolontariusza opiekującego się zwierzakiem

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Irys
2 miesiące
Więcej
Pelpi
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Maki
10 lat
Więcej
Mrucząca Mysza
9 miesięcy
Więcej