Usia

07/02/2020: Mamy bardzo smutną wiadomość. Pożegnaliśmy naszą dzielną Usię ???? Jej walka dobiegła końca ….Nie było sensu jej dłużej męczyć, a jej stan znowu się bardzo pogorszył. Mieliśmy nadzieję, że mimo wszystko będzie z nami trochę dłużej, że leki i suplementy pomogą choć trochę. Niestety nie udało się. Tak strasznie nam przykro Usiu …
Opiekunka Uszki walczyła o nią przez wiele miesięcy.
Każdy kto ma zwierzaka wie jakie to straszne gdy nic nie można więcej zrobić. Usia do ostatniej chwili była kochana i miała kogoś. To bardzo dużo. Żegnaj Usiu, brykaj za Tęczowym Mostem….tam już nie bedzie nic bolało Słoneczko ….
————————
Usia to kotka która jest ciekawa wszystkiego, a do tego te jej duże uszy.
Oto ich historia. Rodzina z Cytadeli rodzeństwo – Usia, Elektra, Puchcio i Okruszek. Maluchy urodziły się w budce na balkonie. Dom na skarpie, z balkonu w dół jakieś 30m….gdyby zaczęły wychodzić to by pospadały… na szczęscie zostały stamtąd zabrane i są pod naszą opieką. Mama wchodziła do nich po drzewie.

Kociaki mają ok. 8-9 tygodni. Pod koniec lipca będą gotowe do adopcji. Zdrowe łobuzy, których wszędzie pełno. Odrobaczone, zaszczepione pierwszy raz oprócz najsłabszego-Okruszka.

Koty do adopcji

W bukowskim schronisku
Rysiek
1 rok 9 miesięcy
Więcej
Masza
2 lata
Więcej
Luna
1 rok 6 miesięcy
Więcej
Guliwer
5 lat
Więcej