Kropka

Kropka to mała i młoda suczka, ma około 2,5 roku. Ślicznie umaszczona i pełna uroku. Trafiła do Fundacji zabiedzona, zaniedbana, przerażona i głodna. W domu tymczasowym gdzie przebywa okazała się typowym kanapowcem i psiakiem dobrze czującym się w mieszkaniu. Zna zasady czystości, zostaje sama w domu bez hałasu i problemu – wracających domowników wita radością i energicznym machaniem ogona.
Jednak oczy Kropki są nadal smutne. To sunia z typu „przepraszam że żyję”, dlatego dom dla niej musi być najlepszy z możliwych. Potrzebuje domu spokojnego, gdzie będzie otoczona czułością i miłością. Domu, w którym będzie jedynym psem i cała uwaga będzie dla niej. W żadnym wypadku nie może mieszkać na podwórku, na dworze. Jest delikatna.
Nie nadaje się na zabawkę dla dzieci.
Jest czujna – słyszy hałasy i charakterystycznie pomrukuje. Jej jedyną znana nam wada jest to, że… śpi w łóżku. Przytulona do człowieka, blisko – wtedy czuje się bezpieczna.
Kropka ma książeczkę zdrowia, jest wysterylizowana.
Szukamy wyłącznie domu który spełnia powyższe warunki, domu w Poznaniu. Kropka pokocha i zaufa tylko takim ludziom, cierpliwym, spokojnym, o wielkim sercu. Jest łagodna dlatego łatwo ją skrzywdzić, a na to pozwolić nie możemy.

Psy do adopcji

Misiu
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bakuś
9 lat
Więcej