Louise

Telma i Louise to dwie młode suczki owczarka niemieckiego w wieku około roku. Są przepiękne i sympatyczne. Gdy podchodzimy do krat z radością do nich dobiegają, wtulają się w nie z całych sił domagając pieszczot, głaskania i ludzkiej uwagi. Początki były dla nich trudne – nie chciały wychodzić na spacery, wyraźnie było widać, że są przerażone perspektywą opuszczenia boksu, w którym czuły się bezpiecznie. Kuliły się, czołgały – strach był silniejszy od ciekawości otoczenia.

Na szczęście dzięki pracy wolontariuszy udało się ten stan zmienić. Suczki na nowo odzyskały pewność siebie, zrobiły się bardziej ciekawe otaczającego świata. Przełamały strach i w tej chwili cieszą się urokami biegania na spacerze i wspólnych zabaw z ludźmi oraz z innymi psiakami.

Telma i Louise potrzebują odpowiedzialnych , kochających i cierpliwych opiekunów. To łagodne i delikatne suczki, w oczach których widać jeszcze trochę niepewności. Wymarzony dom i stały kontakt z człowiekiem na pewno pozwoliłby im odzyskać zagubioną iskrę w oku."

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Filip
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej