Misiek

Misiek – śliczny, prawie owczarkowaty pies jest młodzieńcem, ma około 1,5 roku. Najlepsze lata swego życia musi spędzić w schroniskowym kojcu razem z Misią, koleżanką niedoli. Siedzi tu już 4 miesiące.

Przedtem jego życie też nie było chyba idealne, znaleziono go, biegającego po okolicy z krowim łańcuchem na szyi. Więc być może teraz – to dla Misia raj – dach nad głową, pełna miska – czasem przyjdzie człowiek, pogłaszcze, poklepie po karku. Można czasem trochę pobiegać.

Ale czy tak jest. Misiek – miły i pogodny pies nie wykazuje agresji do ludzi, widać, że ich lubi. Niestety nie nadaje się do domu z innym psem – zwłaszcza samcem. Ma tendencje do dominacji, zwłaszcza gdy w grę wchodzi miska z jedzonkie
Szukamy dla Misia domu, który będzie jego domem na zawsze.

Nadaje się do pilnowania, ale także chętnie potowarzyszy człowiekowi w wycieczkach i spacerach. Obroni, wysłucha, zamerda ogonem, że rozumie. Czyż nie jest to wspaniałe.
Jest dobrze, proporcjonalnie zbudowanym psiakiem o grubej, jak na jego wielkość kości.

Jeśli jest gdzieś człowiek Miśkowy – niech wie, że psiak czeka na niego w schronisku w Buku i bardzo prosi o pomoc. Nie chce spędzać młodych, wspaniałych lat psiego życia w schroniskowej klatce.

Psiak jest pod opieką Fundacji dla zwierząt Animalia.
Jest zdrowy – posiada komplet szczepień, jest odrobaczony i posiada książeczkę zdrowia.

Zostanie wydany do adopcji po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Przyjedź, napisz, zadzwoń – przyjaciel czeka na Ciebie. Czeka, tęskni, jeszcze ma nadzieję.
Proszę – zabierzcie, pokochajcie, podzielcie się domem z którymś ze schroniskowych psiaków.

Będzie najwierniejszym przyjacielem – wpatrzone z miłością w Ciebie psie oczy – to najwspanialsza „zapłata” za serce ofiarowane bezdomnemu psu.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Paco
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej
Bazyl
14 lat
Więcej