Murzynek

Reksio i Murzynek to bracia w wieku ok. roku. Trafiły do schroniska w Buku, ponieważ ich dotychczasowy opiekun nie dawał sobie już z nimi i innymi swoimi psami rady. Psy wymagały trochę socjalizacji, przyzwyczajenia do smyczy, spacerów, towarzystwa innych psów i ludzi. Nadal są pobudliwe i to ich chyba największa wada. Dobrze byłoby, gdyby trafiły do osobnych domów, choćby tymczasowych, wówczas nie będą wzajemnie się wspierały i nakręcały.
Oba psiaki idealne dla miłośników terierów – hałaśliwe, energiczne, typowe dla tej grupy. Będą wymagały cierpliwości ze strony swoich przyszłych właścicieli. To małe psiaki, ważą ok.5 kg.
W tej chwili biegają z innymi psami I nie są agresywne, ale potrafią miedzy sobą w kojcu się pokłócić. Nie wiemy, jak będą zachowywały się pozostawione same w domu – potrzebują zajęcia, aby się nie nudziły. Ale to śliczne psiaki – bardzo pilnie musimy je rozdzielić, wtedy z pewnością się zmienią.
Kontakt w sprawie Reksia i Murzynka – 509 628 584.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Reksio
13 lat
Więcej
Grzecznościowe
Dora
1 rok 9 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Leya
9 lat
Więcej
Cygan
9 lat
Więcej