Clyde

Oto Clyde. Jest z nami już jakiś czas. Ma około 3 lat i gdy do nas trafił ważył zaledwie 2,4 kg.

Został zabrany z interwencji Fundacja NaszeZoo.pl i organizacje się podzieliły. Każda przyjęła do siebie po 1 kocie, bo kotów było 5 do zabrania. Koty mieszkały w mieszkaniu z człowiekiem, ale są totalnymi wypłoszami. Imię ma takie, bo został się razem z dziewczynką którą nazwano Bonnie, także filmowa z nich para. Po Clydzie nie widać, że jest taki chudy, bo siedzi skulony w kuwecie i tylko te wielkie pomarańczowe oczy widać jakie są pełne strachu.

Jest kotkiem wycofanym, potrzebuje czasu i wyrozumiałości.

Jeszcze nie daje się głaskać, ale gdy głaszczemy go specjalnym pomponikiem  leży spokojnie, nie trąca łapką ( kliknij na pogrubiony tekst, żeby zobaczyć nagranie).  Po dłuższym czasie głaskania widać że jest zadowolony :). Gdy dostaje jedzenie, zaciekawiony podchodzi do człowieka, nie ucieka cały przerażony.

Sądzimy, że potrzebuje jeszcze sporo czasu i pracy.  Jednak jeśli dostanie miłość i poczucie bezpieczeństwa z czasem może być tylko lepiej :).

A może jest ktoś kto ma duże doświadczenie z kotami wycofanymi  i chciałby zostać domem choćby tymczasowym by pomoc Clydowi odmienić życie?

On naprawdę bardzo tego potrzebuje. Widać, że jest kochanym kociakiem, tylko bardzo wystraszonym.

Tu na nagraniu  możecie zobaczyć Clyde’a jak się bawi – bardzo się zmienił i już nie ma śladu po zagłodzonym kocie jest tylko piękny czarny wypłoszek.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Oreo
10 miesięcy
Więcej
Black
2 lata
Więcej
Jadzia
4 lata
Więcej
Joe
2 lata
Więcej