Clyde

Oto Clyde. Jest z nami od niedawna. Ma około 3 lat i waży zaledwie 2,4 kg. 🙁 Został zabrany z interwencji Fundacja NaszeZoo.pl i organizacje się podzieliły. Każda przyjęła do siebie po 1 kocie, bo kotów było 5 do zabrania. Koty mieszkały w mieszkaniu z człowiekiem, ale są totalnymi wypłoszami. Imię ma takie, bo został się razem z dziewczynką którą nazwano Bonnie, także filmowa z nich para. Po Clydzie nie widać, że jest taki chudy, bo siedzi skulony w kuwecie i tylko te wielkie pomarańczowe oczy widać jakie są pełne strachu. 🙁 A oczy ma piękne ten nasz biedak.
Jesteśmy w połowie odrobaczania, potem będzie szczepiony, a jak dojdziemy do sensownej wagi to jajka pójdą pod nóż. Póki co to wszystko co się dzieje to i tak dla niego za dużo.
Mamy nadzieję, że się otworzy za parę miesięcy. Na razie klatka i praca z kotem, bo po wypuszczeniu „na salony” to się go nawet nie znajdzie jak dobrze się schowa gdzies w kociarni.
W tej chwili zbliżenie się do klatki to jeden wielki syk. Zdarza mu się pacnąć łapką gdy wolontariuszki sprzątają kuwetę, bo nie podoba mu się nawet taka bliskość. To taka kupka strachu, aż żal na niego patrzeć. 🙁
Trzymajcie mocno kciuki za kocurka. A może jest ktoś kto ma duże doświadczenie z kotami tak bardzo wycofanymi jak on i chciałby zostać domem choćby tymczasowym by pomoc Clydowi odmienić życie? 🙏
Testy FIV i FeLV Clyde ma ujemne.
Wyniki krwi jak na takiego wychudzonego kota też miał zaskakujące.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Grzecznościowe
Lala
1 rok 4 miesiące
Więcej
Stachu
5 miesięcy
Więcej
Roni
1 rok
Więcej
W bukowskim schronisku
Rysiek
6 miesięcy
Więcej