Clyde

Kocurek jest w DT, u jednej z naszych wolontariuszek 😊. Nadal szukamy dla niego domu stałego. 🙏

Oto nasz piękny, pomarańczowo oki  Clyde.  😍😍 Jest z nami już jakiś czas. Ma około 3 lat i gdy do nas trafił ważył zaledwie 2,4 kg.

Został zabrany z interwencji Fundacja NaszeZoo.pl i organizacje się podzieliły. Każda przyjęła do siebie po 1 kocie, bo kotów było 5 do zabrania. Koty mieszkały w mieszkaniu z człowiekiem, ale są totalnymi wypłoszami. Imię ma takie, bo został się razem z dziewczynką którą nazwano Bonnie, także filmowa z nich para. Po Clydzie nie widać, że jest taki chudy, bo siedzi skulony w kuwecie i tylko te wielkie pomarańczowe oczy widać jakie są pełne strachu.

Jest kotkiem wycofanym, potrzebuje czasu i wyrozumiałości.

Jeszcze nie daje się głaskać, ale gdy głaszczemy go specjalnym pomponikiem  leży spokojnie, nie trąca łapką ( kliknij na pogrubiony tekst, żeby zobaczyć nagranie).  Po dłuższym czasie głaskania widać że jest zadowolony 🙂 . Gdy dostaje jedzenie, zaciekawiony podchodzi do człowieka, nie ucieka cały przerażony.

Powiemy więcej, gdy widzi że człowiek ma jego ulubione smaczki lub sosik, sam podchodzi jak najbliżej i wylizuje sos z ręki :). To znaczy, że Kitek robi postępy. Jednak przez swoją przeszłość nadal potrzebuje dużo czasu na oswojenie i głaski bez przerażenia.  Potrzebuje jeszcze sporo  pracy, jednak jeśli dostanie miłość i poczucie bezpieczeństwa z czasem może być tylko lepiej. ❤

Tu na nagraniu  możecie zobaczyć Clyde’a jak się bawi – bardzo się zmienił i już nie ma śladu po zagłodzonym kocie jest tylko piękny czarny wypłoszek.

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj

Koty do adopcji

Kicia
8 lat
Więcej
Freya
2 miesiące
Więcej
Pusia
7 lat
Więcej
Ksena
4 lata
Więcej