Gryzak

Oto nasz Gryzaczek, wielki psotnik, wielki pieszczoch i trochę gapa:)

Od maleńkości zapowiadał się na dużego kocura i faktycznie spory nam wyrósł ten kiciuś:)

Gryzaczek jest absolutnie łagodny, ugodowy, wbrew swemu imieniu nikogo i niczego nie gryzie, za to gdy go najdzie nastrój na czułości, można zostać obcałowanym i omruczanym za wszystkie czasy.

Gryzaczek stanowi uroczą parę ze swoją siostrą Gryzeldą, panienką drobniejszą, za to bardziej przebojową od brata. Oboje są nieustannie gotowi na kocięce harce i niezmordowani w zabawie, pogoni za piłeczkami, myszkami, wędkami i wsadzaniem różowych nochali w każdy kąt. Gryzaczek jest ciekawski – nigdy nie marnuje okazji, żeby sprawdzić, co też leży na biurku albo znajduje się w kubku pozostawionym na stole.

On i Gryzelda trafili do fundacji latem, jako małe zabiedzone kociaki. Jak dotąd nikt ich nie pokochał i mieszkają w biurze, w małym pomieszczeniu, w którym nie da się pobiegać, a i  obecności ludzi mają mniej niż chciałyby mieć… Widać jak łakną towarzystwa człowieka.

Szukamy wspólnego domu dla obydwojga, bo nie mielibyśmy serca ich rozdzielać…

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Zuzu
8 miesięcy
Więcej
Blanca
6 miesięcy
Więcej
W trakcie leczenia
Inka
12 lat
Więcej
W trakcie leczenia
Anabel
5 miesięcy
Więcej