Kropeczka

Pod koniec stycznia 2016r. pod opiekę Fundacji dla Zwierząt Animalia trafiło 9 niewielkich psów. Wszystkie czarne podpalane i tri kolorowe psiaki w wieku 5-7 miesięcy – odebrane zostały w ramach interwencji właścicielowi, który nie miał już środków na utrzymanie stada. Stanowiły plon niekontrolowanych rozmnażań przygarnianych ponad normę zwierząt.
Kropeczka niewielka, z białą łapką, śliczna sunia jeszcze boi się wielu rzeczy. Nie chodzi na smyczy i trzyma się z daleka. Może znajdzie się dom, który miałby dla niej chociaż ciepłą budę i ogródek lub podwórko oraz przede wszystkim sporo cierpliwości i serca. Gdy będzie miała własny, spokojny dom – szybciej się przekona i zaufa – niż w hotelu wśród kilkunastu innych psów. Nie jest agresywna, jest wyciszona i spokojna. Już widać że zrobiła ogromne postępy – cieszy się na widok człowieka którego zna, potrafi sama podejść. Tylko tam gdzie mieszka, nie ma takiej możliwości z uwagi na zbyt wielka ilość zwierząt. Dajmy jej szansę.
Czy dostanie szansę na normalne życie.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Zuza
8 lat
Więcej
Reksio
13 lat
Więcej
Grzecznościowe
Dora
1 rok 9 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Murzynek
1 rok 1 miesiąc
Więcej